Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Petra Stanjurová - Tady bydlím já

Stránka naposledy upravena 12:27, 8 Bře 2010 uživatelem Mgr. Petra Stanjurová
  Obsah
  Žádné titulky


   

  Zdravíčko všem,

  pokud jste ke mne nakoukli ze zvědavosti nebo hledáte metodické materiály, vítejte.

  Třeba se Vám někdy budou mé práce hodit, třeba se Vám budou dokoce i líbit.

   

  Jmenuji se Petra Stanjurová.

  Nedávno jsem měla třicáté narozeniny, které jsem řádně oslavila se svými nejbližšími.

  Jsem učitelkou na prvním stupni, což byl můj velký dětský sen, který se mi splnil a ze kterého se nikdy nechci probudit. Od září nastupuji do místní základní školy, kde budu učit prvňáčky.V součané době jsem na mateřské dovolené a starám se o toho naháčka nahoře. Dává mi pořádně zabrat. Její sestřička Verunka a taťka David

  mi s naším malým ďáblíkem Míšou hodně pomáhají, a tak mám čas psát do Wiki, tvořit DUMy a také si povídat s lidmi, kteří mají obrovské pedagogické zkušenosti a kteří ani netuší, jak moc mi pomáhají a jak jsou pro mne jejich názory důležité.

  Myslím, že každý z nás má občas mnoho otázek, na které se těžko hledají odpovědi. V diskuzích Metodického portálu se můžete zeptat a poradit se o čemkoli.

   

  Dalším skvělým "vynálezem" jsou DUMy - digitální učební materiály, které už mi mnohokrát ušetřily spoustu času. Stala jsem se jejich autorkou, což mi pomáhá realizovat své nápady, které využívám ve výuce a které mohu předat dále i jiným učitelům.

  Všechny mé digitální učební materiály jsou určeny pro 1. st. ZŠ. Naleznete mezi nimi pracovní listy či prezentace pro děti.

  KLUBÍČKA jsou tematicky zaměřené hodiny pro děti mateřské školy. Naleznete je zde na stránkách wiki. Každé klubíčko vychází z jednoho tématu či zkušenosti, která dítě obklopuje v jeho běžném životě.

  ČTENÁŘSKÝ DENÍK je také součástí wiki a je určen učitelům. Obsahuje nejrůznější díla nejrůznějších žánrů dětské literatury.

  Také jsem zpracovala tematické plány k některým vyučovacím předmětům 1. st. ZŠ. Naleznete zde i plány jiných autorů. Upozornila bych však na velmi podrobně zpracovaný tematický plán prvouky pro 3. třídu vyučovaný kooperativní výukou.

  Budu velmi ráda, budou - li mé práce ku prospěchu ostatních.

  Mnoho úspěchů všem

  Petra Stanjurová

  Klíčová slova
  • Žádná klíčová slova

  Soubory 3

  SouborVelikostDatumAutor
   P2080127.JPG
  Žádný popis
  484.73 kB12:49, 11 Led 2010Mgr. Petra Stanjurová
   P5110200.JPG
  Žádný popis
  827.96 kB12:54, 11 Led 2010Mgr. Petra Stanjurová
   P8270530.JPG
  Žádný popis
  422.1 kB13:43, 11 Led 2010Mgr. Petra Stanjurová