Přidat do kolekce              nikdo zatím nehodnotil

ANKETA

Stránka naposledy upravena 15:05, 11 Kvě 2011 uživatelem Oldřich SUCHORADSKÝ
  Obsah
  Žádné titulky

  Verze jako 14:49, 27 Lis 2020

  na tuto verzi.

  Vrátit se k Archiv verzí.

  Zobrazit aktuální verzi

   

  Medojedi 2010 306.JPGNa setkání vedoucích včelařských kroužků ve Včelařské škole v Nasavrkách v lednu letošního roku vznikl mezi účastníky setkání podnět k ANKETĚ, kde by se sami vedoucí krouýků vyslovili ke své činnosti s dětmi, její podpoře ze strany zřizovatele (většinou škol), včelařského svazu, obce, samotných včelařů ... Zároveň by vznikl podnět k výměně názorů na organizování této náročné zájmové činnosti.

      Vzal jsem si námět za svůj a v únoru rozeslal  nejdříve elektronicky a kam nebyla možnost spojení  tak poštou,  více než 120 anketních lístů na adresy vedoucích včelařských kroužků po celé republice, dle seznamu, který má Komise mládeže včelařského svazu k 1. lednu 2011. Do dnešního dne se mi vrátilo 52 vyplněných. V současnosti celý obsáhlý materiál zpracovávám. Chtěl bych už teď všem ochotným přátelům a kolegům poděkovat za vstřícnost, s jakou přistoupili k odpovědím na otázky v anketě. Stejně tak poděkovat za důvěru, kterou mi svými otevřenými názory projevili. Jsme jim vděčen a pevně věřím, že jejich námaha spojená s vyplňováním rozsáhlého dotazníku, nebyla marná. 

     Pokud by se někdo z těch, kteří tuto stránku čtou chtěl ještě do ankety zapojit, ještě není pozdě a i Vaše názory do vyhodnocení ankety zařadím. Potřebuji je však nejdéle do konce dubna 2011.

  ZDE je prázdný anketní lístek, který stačí vyplnit a jako přílohu poslat e-mailem na adresu: suchoradsky@centrum.cz, nebo vytisknout a poslat v dopise na adresu: Oldřich SUCHORADSKÝ, Mlýnec 70, 507 32 p. Kopidlno. Děkuji ještě jednou za spolupráci a pomoc.

  Další text v diskusi níže ...

  Závěrečnou zprávu, jako výsledek šetření ankety si můžete přečíst ZDE. Zpráva je pracována tak, že se dá číst v textu, nebo prohlížet rychleji v grafech. Můžete si vybrat, kterou formu zvolíte. K závěrům ankety se můžete vyslovit v komenáři v dolní části této stránky.