Přidat do kolekce              nikdo zatím nehodnotil

ANKETA

Stránka naposledy upravena 16:51, 29 Bře 2011 uživatelem Oldřich SUCHORADSKÝ
  Obsah
  Žádné titulky

  Verze jako 15:32, 27 Lis 2020

  na tuto verzi.

  Vrátit se k Archiv verzí.

  Zobrazit aktuální verzi

   

  Na setkání vedoucích včelařských kroužků ve Včelařské škole v Nasavrkách v lednu letošního roku vznikl podnět k ANKETÉ vedoucích, kde by se vyslovili ke své práci, její podpoře ze strany zřizovatele 'většinou škol), včelařského svazu, obcí. Zároveň dala prostor k výměně názorů na organizování této náročné zájmové činnosti.

      Vzal jsem si podnět za svůj a v únoru rozeslal  nejdříve elektronicky, a kde nebylo spojení tak poštou více než 120 anketních lístků na adresy vedoucích včelařských kroužků. Do dnešního dne se mi jich vrátilo vyplněných 52. V současnosti zpracovávám obsáhlý materiál, který vrácené a vyplněné lístky přinesly. Chtěl bych všem ochotným přátelům a kolegům poděkovat za vstřícnost, s jakou k odpovědím na otázky v anketě přistoupili. Zároveň i za důvěru, kterou mi svými otevřenými názory projevili. Jsme jim vděčen a děkuji jim.

     Pokud by se někdo z těch, kteří tuto stránku čtou, chtěl ještě do ankety zapojit, není pozdě a Vaše názory do vyhodnocení ještě zařadím. Potřebuji je však nejdéle do konce dubna 2011. ZDE je prázdný anketní lístek, který stačí vyplnit a jako přílohu poslat e-mailem na adresu: suchoradskyc@centrum.cz, nebo vytisknout a poslat v dopise na adreseu: Oldřich SUCHORADSKÝ, Mlýnec 70, 507 32 p. Kopidlno.