Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Nutné technické vybavení

Stránka naposledy upravena 19:29, 12 Črvn 2011 uživatelem Oldřich SUCHORADSKÝ
  Obsah
  Žádné titulky

  P1000629.jpgK technickému zabezpečení konání oblastního kola je nutné zajistit nezbytné technické vybavení.

  Patří sem především dobrý POČÍTAČ. Na něm budeme shromažďovat průběžné výsledky jednotlivých disciplín a vypočteme na něm konečný součet a vytvoříme pořadí soutěžících. Použijeme k tomu speciálně připravený program. 

  Ke každému počítači patří TISKÁRNA, na které vytiskneme výsledky. Můžeme použít i samostatnou KOPÍRKU,  na které namnožíme výsledky pro vedoucí zúčastněných kolektivů.

  Vhodný je DATAPROJEKTOR, nebo INTERAKTIVNÍ TABULE k přenášení textů úkládaných úkolů. Hodí se zvláště pro ukázky včelomilných květin, ale také mikroskopování, promítáním ukázek z DVD či CD.

  Nezbytnou pomlckou je MIKROSKOP, k naplnění další povinné disciplíny. V zájmu hladkého průběhu soutěže jsou vhodné alespoň dva takové přístroje, alespoň průměrné (školní) kvality.

   

  Všechny tato zařízení nemusí nutně na tuto jednu akci pořadatel kupovat. Může si je půjčit v blízké škole, která je jistě pro tuto příležitost poskytne. Lze je také zakoupit ze sponzorských peněz, nebo z grantů a zakoupené pomůcky pak zůstanou trvalou hodnotou pro práci včelařského kroužku v místě pořadatele soutěže.

  Klíčová slova
  • technické vybavení, mikroskop, dataprojektor, počítač, hodnotící program

  Soubory 1

  SouborVelikostDatumAutor
   Hodnotící program.xls
  Žádný popis
  27.5 kB05:51, 8 Črvn 2011Oldřich SUCHORADSKÝ