Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Mezigalaktický super magazín Kráter

Stránka naposledy upravena 11:52, 13 Říj 2010 uživatelem Milena Králová

  Tvorba novin, časopisu.

  Zde shromažďování zajímavostí o vesmíru - prosím, máte-li zpracovanou nějakou zajímavost, která by mohla být otištěna v našem magazínu, tak sem s ní - počítejte s astronomickým honorářem :)

  Zde také shromaždiště vesmírných vtipů - znáte nějaký? Pokud ano, uvedeme jej v našem magazínu s vaším jménem, neváhejte, protože tento magazín je distribuován do celé galaxie...

  Např.:

  • Kosmonauti jsou na Marsu a dívají se střídavě na sebe, na zem, na raketu, na sebe, na zem, na raketu. Po chvíli to jeden z nich nevydrží a říká: „Co na mě tak koukáš, já tam ty klíče nezabouchl!”
  • „Proč si myslíte, že jsou všichni mimozemšťané nevzdělaní?” zeptali se jednoho kosmonauta.
    „Protože učený z nebe nespadl.”
  • „Na Zemi už mě nikdo nedostane!” stěžuje si svému veliteli mimozemský průzkumník a vypráví o tom, co na modré planetě zažil.
   „Sotva náš létající talíř proletěl vzdušným obalem, ztroskotali jsme v oceánu. Přežívali jsme jen o kyslíkaté tekutině se solí. Po několika krádežích Slunce se nám konečně podařilo dostat z nehostinného oceánu.  A ani tam to ale nebylo o moc lepší - celá delegace neznámých tvorů nám vnucovala hnědý bochník - se solí!”
  Klíčová slova
  • Žádná klíčová slova