Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Využití Smart Voice Recorderu v digitálním vyprávění příběhů

Stránka naposledy upravena 13:01, 28 Ún 2016 uživatelem Jan Bouchner

  smart-voice-recorder-screenshot.jpgTato aplikace je volně stažitelná a umožňuje používat zařízení s operačním systémem Android (vyžaduje verzi 2.3 a vyšší, ale obdobné nástroje jsou k dispozici i pro ostatní mobilní platformy) jako diktafon. Vyniká především bohatými možnostmi nastavení kvality záznamu, kalibrace citlivosti mikrofonu a automatické detekce ticha. Výsledný záznam ukládá do formátu wave, který umožní také ihned sdílet prostřednictvím nejrůznějších služeb.

  Smart Voice Recorder je vhodným nástrojem pro veškeré zvukově orientované storytellingové aktivity, či v případech, kdy je potřeba pořizovat záznam či dělat hlasové poznámky. Ačkoli většina zařízení je již digitálním záznamníkem v té či oné podobě vybavena, možnosti nastavení a jednoduchost ovládání i sdílení záznamu může být důvodem pro používání právě tohoto nástroje.

  Program je kompletně lokalizován do českého jazyka.

  Pozn.: Vzhledem k neustále se měnící nabídce aplikací pro mobilní platformy je uveden tento nástroj spíše jako příklad, nežli jako přímé doporučení. Existuje mnoho podobných aplikací pro všechny majoritní mobilní platformy, uživatelé iOS mohou sáhnout např. po programu Voice Recorder Pro.

   

  Klíčová slova
  • android
  • digitální vyprávění příběhů
  • software
  • storytelling
  • zvuk
  • záznam

  Soubory 1

  SouborVelikostDatumAutor
   smart-voice-recorder-screenshot.jpg
  Screenshot nástroje Smart Voice Recorder
  24.81 kB10:21, 28 Ún 2016Jan Bouchner