Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Dotazník interakce učitelů a žáků

Stránka naposledy upravena 10:08, 27 Led 2011 uživatelem Mgr.et Mgr. V?ra Gošová?
  Vložila: Miroslava Salavcová,

  Anotace dotazníku:

  Ve škole trávíme mnoho casu, osvojujeme si radu vedomostí a dovedností z ruzných školních predmetu, jsme v kontaktu se spolužáky a samozrejme s uciteli. Ve škole se mužeme cítit príjemne i nepríjemne, mužeme se do školy tešit nebo se naopak trápit tím, že „tam musíme chodit“. Setkáváme se s uciteli laskavými, prísnými, netrpelivými, náladovými, s temi, kterí verí v rozvoj žáka i s temi, kterí vidí spíše jeho nedostatky. Chceme-li prispet k tomu, aby školní prostredí bylo príjemné, musíme mít informace a znát názor každého žáka.
  Zamysli se proto prostrednictvím uvedených tvrzení a otázek nad svým ucitelem a podle vlastní zkušenosti s ním posud uvedené situace. Veškeré dotazování je anonymní, ucitel se dozví pouze výsledky, jejich autori mu zustanou neznámí. Podle vlastní zkušenosti s tímto ucitelem, posuzuj uvedené situace, které ve škole pri vyucování bežne nastávají. Zvaž a rozhodni se, zda s urcitým projevem chování u tohoto ucitele se setkáváš: rozhodne ano, zcásti ano, spíše ne, jiste ne; a klikni do príslušného polícka. Je duležité, abys vyjádril/a svuj opravdový názor otevrene ke všem uvedeným situacím.

  Klíčová slova
  • chování
  • interakce
  • prostředí
  • učitel
  • žák

  Soubory 1

  SouborVelikostDatumAutor
   Dotazník interakce učitelů a žáků.pdf
  Ve škole trávíme mnoho času, osvojujeme si řadu vědomostí a dovedností z různých školních předmětů, jsme v kontaktu se spolužáky a samozřejmě s učiteli. Ve škole se můžeme cítit příjemně i nepříjemně, můžeme se do školy těšit nebo se naopak trápit tím, že „tam musíme chodit“. Setkáváme se s učiteli laskavými, přísnými, netrpělivými, náladovými, s těmi, kteří věří v rozvoj žáka i s těmi, kteří vidí spíše jeho nedostatky. Chceme-li přispět k tomu, aby školní prostředí bylo příjemné, musíme mít informace a znát názor každého žáka.
  251.69 kB15:15, 7 Pro 2010Miroslava Salavcová