Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Jak upravit práva ke stránce?

Stránka naposledy upravena 07:58, 8 Črvn 2010 uživatelem Mgr. Jindřich Strejček
  Obsah
  Žádné titulky

  Nově vytvořená stránka ve wiki se po uložení zobrazuje jako veřejná. Takto vytvořenou stránku mohou zobrazovat a také upravovat všichni registrovaní a přihlášení uživatelé Metodického portálu. Aby ji bylo možné editovat nebo i pouze zobrazit jen vybranými uživateli, je nutné využít příkazu Omezit přístup v panelu nad stránkou.

  Existují dvě úrovně omezení přístupů na stránky:

  1. Napůl veřejné

  Stránku, na kterou je takto omezen přístup, mohou zobrazit všichni uživatelé, ale upravit pouze vybraní uživatelé, kterým přidáme oprávnění. Pokud oprávnění nikomu  nepřídáte, můžete ji upravovat pouze vy.

  2. Soukromé

  Stránku, na kterou je takto omezen přístup, mohou zobrazit nebo upravit pouze vybraní uživatelé. Pokud oprávnění nikomu  nepřídáte, můžete ji upravovat pouze vy.

  Návod:

  1. Klikněte na "Omezit přístup" v panelu nad stránkou.
  2. Vyberte úroveň omezení
  3. Do rámečku "Oprávnění pro ostatní uživatele" napíšte jméno uživatele, kterému chcete přidat oprávnění.  (Uživatelské jméno má tvar Jméno_Příjmení. Uživatel, kterému chceme přidat oprávnění musí být registrovaným uživatelem rvp.cz, který jako přihlášený alespoň jednou navštívil wiki.)
  4. Klikněte na "Přidat oprávnění". (Uživatel, kterému jste přidali oprávnění, se zobrazí v seznamu pod titulkem Aktivní práva.)
  5. Uložte změny.

  Související nápověda: 

   

   
   Obsah nápovědy WIKI
   

   

   

  Klíčová slova
  • Žádná klíčová slova