Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Přidat do kolekce              nikdo zatím nehodnotil

ANKETA

Stránka naposledy upravena 12:18, 24 Říj 2011 uživatelem Oldřich SUCHORADSKÝ
  Obsah
  Žádné titulky

   

  Medojedi 2010 306.JPGNa setkání vedoucích včelařských kroužků ve Včelařské škole v Nasavrkách v lednu letošního roku vznikl mezi účastníky setkání podnět k ANKETĚ, kde by se sami vedoucí kroužků vyslovili ke své činnosti s dětmi, její podpoře ze strany zřizovatele (většinou škol), včelařského svazu, obce, samotných včelařů ... Zároveň by vznikl podnět k výměně názorů na organizování této náročné zájmové činnosti.

      Vzal jsem si námět za svůj a v únoru rozeslal  nejdříve elektronicky a kam nebyla možnost spojení  tak poštou,  více než 120 anketních lístů na adresy vedoucích včelařských kroužků po celé republice, dle seznamu, který má Komise mládeže včelařského svazu k 1. lednu 2011. Do dnešního dne se mi vrátilo 52 vyplněných. V současnosti celý obsáhlý materiál zpracovávám. Chtěl bych už teď všem ochotným přátelům a kolegům poděkovat za vstřícnost, s jakou přistoupili k odpovědím na otázky v anketě. Stejně tak poděkovat za důvěru, kterou mi svými otevřenými názory projevili. Jsme jim vděčen a pevně věřím, že jejich námaha spojená s vyplňováním rozsáhlého dotazníku, nebyla marná. 

     Pokud by se někdo z těch, kteří tuto stránku čtou chtěl ještě do ankety zapojit, ještě není pozdě a i Vaše názory do vyhodnocení ankety zařadím. Potřebuji je však nejdéle do konce dubna 2011.

  ZDE je prázdný anketní lístek, který stačí vyplnit a jako přílohu poslat e-mailem na adresu: suchoradsky@centrum.cz, nebo vytisknout a poslat v dopise na adresu: Oldřich SUCHORADSKÝ, Mlýnec 70, 507 32 p. Kopidlno. Děkuji ještě jednou za spolupráci a pomoc.

  Další text v diskusi níže ...

  Průběžnou ZÁVĚREČNOU ZPRÁVU, jako výsledek šetření ankety si můžete přečíst ZDE. Průběžnou proto, že je neustále doplňována a korigována později došlými vyplněnými anketními lístky. Početně významný přísun vyplněných anketřních líéstků je od většiny přímých účastníků a Seminář vedoucích včelařských kroužků, který se uskutečnil v Nasavrkách od 21. do 23. října 2011. K jednotlivým otázkám bylo účastníky na semináři živě diskutováno a většina z nich  nakonec ankterní lístek vyplnila a odevzdala, aby tak posílila věrohodnost závěrů plynoucích z ankety .

  Zpráva je pracována tak, že se dá číst v textu, nebo prohlížet rychleji v grafech. Můžete si vybrat, kterou formu zvolíte. K závěrům ankety se můžete vyslovit v komenáři v dolní části této stránky.

  Klíčová slova (Upravit)
  • Žádná klíčová slova

  Komentáře

  Je zobrazeno 1 z 1 komentářů: zobrazit vše
  Pro doplnění článku chybí sdělit účel ANKETY. Její závěry budou předány Komisi mládeže Českého svazu včelařů a přijaté závěry z ní plynoucí budou předloženy komisí Republikové radě svazu. Podrobný rozbor všech otázek dostane každý z aktivních účastníků Ankety a v nějaké podobě se objeví i na těchto stránkách ve WIKI.
  Anketou pomůžete posunout naši činnost směrem, kterým si myslíme že by se měla vyvíjet...
  Zasláno 17:58, 29 Bře 2011 ()
  Je zobrazeno 1 z 1 komentářů: zobrazit vše
  K zasílání komentářů je nutné se přihlásit.