Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Přidat do kolekce              nikdo zatím nehodnotil

Dotazník klimatu učitelského sboru

Stránka naposledy upravena 11:29, 27 Led 2011 uživatelem Mgr.et Mgr. V?ra Gošová?

   Vložila: Miroslava Salavcová,

  Anotace dotazníku:

  Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli,
  předkládáme Vám elektronickou verzi evaluačního nástroje pro šetření klimatu učitelského sboru (dotazník KUS). Prosíme Vás, abyste tento dotazník pečlivě a samostatně vyplnil(a). Zjištěné údaje, které získáme od všech učitelů, slouží ke stanovení sociálního klimatu ve vašem učitelském sboru. Kvalita sociálního klimatu je činitel, který ovlivňuje práci školy a její fungování. Výsledky je proto možno využít např. při procesu autoevaluace školy. Dotazník je anonymní. Výsledná data budou prezentována vždy jen jako souhrnné informace o sboru jako celku, výpovědi jednotlivců nejsou identifikovatelné. V oddíle „A“ tohoto dotazníku uveďte, prosím, požadované profesní údaje o Vaší osobě. U všech položek dotazníku (A1 až A6, B1 až B41) vždy označte Vaši volbu. Vyplňte prosím
  všechny položky. Pokud se nemůžete rozhodnout, označte tu volbu, která je nejbližší Vašemu názoru. V oddíle „C“ můžete navíc volně vyjádřit další sdělení k šetřenému problému, případně uvést jiné důležité poznámky. Děkujeme Vám!

  Klíčová slova (Upravit)

  Soubory 1

  SouborVelikostDatumAutor 
   Dotazník klimatu učitelského sboru.pdf
  Kvalita sociálního klimatu je činitel, který ovlivňuje práci školy a její fungování. Výsledky je proto možno využít např. při procesu autoevaluace školy.
  306.8 kB16:45, 7 Pro 2010Miroslava SalavcováAkce

  Komentáře

  K zasílání komentářů je nutné se přihlásit.